BlogGDPRKontakt
O nás

29. 5. 2023 došlo ke změně obchodního názvu společnosti
z S&T Plus s.r.o. na SNT Plus s.r.o.

Informace o firmě

Společnost SNT Plus je již od roku 1999 spolehlivým a obecně uznávaným dodavatelem lékařské přístrojové techniky pro široké spektrum oborů. Prvotním sortimentem v době vzniku firmy byly přístroje medicínské divize společnosti Hewlett-Packard. Zejména se jednalo o ultrazvukové systémy a pacientské monitory. V důsledku organizačních změn se v průběhu času produktové portfolio společnosti Hewlett-Packard přesunulo pod křídla koncernu PHILIPS, který je pro SNT Plus jedním z klíčových partnerů dodnes.

V současnosti poskytuje společnost SNT Plus komplexní zákaznická řešení v oblasti kardiologické techniky, ultrazvukového zobrazovaní, monitorování pacientů. Důležitou součástí nabídky jsou i francouzské plicní ventilátory AirLiquide. V roce 2008 došlo k navázání spolupráce s norskou firmou Laerdal, která patří mezi světově nejvýznamnější výrobce pacientských simulátorů, figurín a pomůcek pro ZZS/urgentní medicínu.

Doménou SNT Plus je zejména individuální přístup k jednotlivým zákazníkům s důrazem na jejich dlouhodobou spokojenost s poskytovanými službami – počínaje přípravou podkladů, realizací obchodu i následnými servisním zajištěním.

Kariéra v SNT+